Kebab Edecan Ocakbasi
Nisan 6, 2016
Edecan Siverek
Mayıs 2, 2016

Edecan

Kebap Severler İçin Eşsiz Lezzetler!

edecan-ocakbasi-telefonYöremizin eşsiz lezzetlerini kebap severlerle buluşturmak için açtığımız mekanımız Edecan her zaman hizmetinizdedir. Kebabın bütün çeşitlerinin bir arada olduğu mekanımızda lezzet konusunda iddiamızı ortaya koymaktayız. Lezzetli menülerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla birleştirerek sizlere evinizdeymiş gibi rahat ettirmeyi amaçlamaktayız. Mekanımızda misafirlerimize hizmette kusuru asla kabul etmeyen bir anlayışı kendimize çalışma prensibi edinmiş bulunmaktayız. Müşterilerin isteklerini ve beklentilerini karşılayacak şekilde her misafirimize aynı özeni göstermekteyiz.
Edecan Eşsiz bir yemek kültürüne sahip olan yöremizde kebabın yeri bambaşkadır. Kebaptan vazgeçemeyenler için birbirinden leziz menüler bulunmaktadır. Sade menüden Adana kebaba, patlıcanlı kebaptan domatesliye birçok çeşide yer vermekteyiz. Etleri özel yöntemimizle kıyarak en güzel lezzeti yakalayan ustalarımız daha birçok menüye yer vermektedir. Yöre halkımızın vazgeçilmezi olan ciğer ise muhakkak denenmesi gereken tatlardandır. Ciğer, yürek ve dalak için özel hazırlanmış menülerimiz ciğerden vazgeçemeyenler için hazırlanmaktadır. Kuşbaşılı kebap çeşitleri özel hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra beyaz eti tercih eden misafirlerimi için tavukla yapılan birbirinden lezzetli menüler vardır. Ali Nazik ve Beyti’den vazgeçemeyenler için tabiki menülerimizde bu özel lezzetlere en mükemmel haliyle yer verilmektedir. Özel olarak terbiye edilen tavuklarla yapılan tavuk kebaplarını deneyen tekrar aynı lezzeti istemektedir. Güzel bir kebap keyfini tamamlayan en güzel yiyecek ise tatlıdır. Tatlımız ise bu tatlı için özel olan peynirimizden yapılmış künefedir.

edecan-ocakbasi-edecankebabKünefemiz yiyenlerin bir daha yemek istediği özel bir lezzete sahiptir. Tatlısı tam yerinde olan künefe mutlaka kebaptan sonra çay yada kahve eşliğinde bu lezzet yolcuğunu tamamlamak için mutlaka yenmelidir. Künefemiz fıstıklı, dondurmalı, kaymaklı olarak müşterilerimizin tercihlerine göre hazırlanmaktadır. Künefe ustamız işinde iddialı ve bir numaradır. İçecek olarak faklı seçeneklerimiz olmakla beraber kebabın tadına yaraşır köpüklü yayık ayranımız kebaba eşlik etmek için güzel bir seçenektir. Etin ve sebzenin en tazesi seçilmektedir.

Kebaplarımızın tadı bu tazeliğin adeta bir kanıtıdır. Mekanımızda hijyen kurallarına en üst seviyede uyulmaktadır. Temizlik yemek ve hizmetlerimizde en başta gelen kurallardan olmaktadır. Dileyen misafirlerimiz mutfağımıza bakabilir, biz misafirlerimize ev rahatlığında yemek keyfi sağlayacak şekilde hizmet sunmayı prensip edinmekteyiz.  Edecan Ailece güzel bir kebap keyfi yapmak isteyenlerin ailece gelebilecekleri hoşça vakit geçirebilecekleri ortamı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra yemekli iş toplantılarının yapılabileceği nezih bir ortama sahiptir. Yeterince büyüklüğe sahip olduğu için özel toplantıların ve kutlamaların rahat bir şekilde yapılmasına imkan sağlamaktadır. Geniş, ferah bir ortam sağlanmaktadır. Mekanımız yeri itibariyle herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde bulunmaktadır. İsteyen müşterilerimiz için önceden rezervasyon yapılmaktadır. Bunun yanı sıra mekanımıza gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için evlere servis hizmetimiz bulunmaktadır. İstediğiniz kebap, içecek, tatlı ve diğer istekleriniz özenle hazırlanıp kapınıza kadar getirilmektedir. Yöremizin lezzetleri kapınızda. Bir telefon kadar uzağınızda olan restoranımızdan istenilen saatte sipariş vermek mümkündür. Üstelik en kısa zamanda ve tadından hiçbir şey kaybetmeden adrese teslim edilmektedir. Zamanın değerini bilen personel kadromuz müşterileri için hem en hızlı hemde en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Her gün aynı disiplinle çalışan ve misafirlerimize gerekli özeni gösteren personel kadromuzda hataya yer yoktur. Müşterilerinin fikir ve görüşlerine her zaman değer veren çalışma prensibine sahip olduğumuz zaman her zaman yeni, fikir ve görüşlere açığız. Görüş, düşünceleriniz ve istekleriniz için her zaman telefon yada mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Her zaman kendini yenileyen ve yeniliklere açık olan restoranımızda gelenekçi anlayışımızla modern bir görünümü birlikte yaşatmayı amaçlamaktayız.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir