Edecan Ocakbaşı Siverek

Siverek Yemek Sipariş
Mayıs 2, 2016
Siverek Ocakbaşı İletişim
Mayıs 2, 2016

Edecan Ocakbaşı Siverek

Edecan Ocakbaşı 

Kebap, yemek kültürümüzde çok büyük ve önemli bir yere sahiptir. Ancak ocak başında pişirilen ve yenilen kebabın daha başka bir lezzeti, daha başka bir özelliği vardır. Çünkü közlenmiş ateş üzerinde pişen kebap, tam kıvamında pişer ve siz etin pişmesini beklerken ocak başında dostlarla muhabbet eşliğinde kebabın lezzeti iki katına çıkar. Firma olarak bunların bilincinde olup, kebap restoranımızda ayrıcalıklı bir atmosfer oluşturarak müşterilerimizi sanki evlerinde mangal başı ziyafetindeymiş gibi ağırlamaktayız. Etin pişirilmesi bazı özel teknikler ve ustalıklar istemektedir. Sadece pişirilmesi değil, aynı zamanda kebap olacak etin özel usullerle marine edilerek dinlendirilmesi gerekmektedir. Ustalarımız bu konuda son derece yetenekli ve tecrübeli olduklarından özen ve işin incelikleri ile kebaplık etlerimizi hazırlamaktadırlar. Kebap olacak etin içerisinde mutlaka kuyruk olması gerekmektedir. Aksi halde et kuru olmaktadır ve sertleşmektedir. Ustalarımız bu konuda da son derece tecrübeli olduklarından her kebabın etinin hazırlanması ve pişirilmesi ile ilgili olarak özel usuller uygulamaktadırlar. Edecan Ocakbaşı ekibi olarak restoranımızda pişen kebapların lezzetine ulaşamayanların olduğunu bilmek bizlere büyük bir onur ve gurur yaşatmaktadır. Merkezi konumda olan restoranımızın kapasitesi konuklarımız için fazlasıyla yeterli gelmektedir ve onları ağırlamak en büyük mutluluğumuz olmaktadır.
Yaklaşık olarak iki yıldır hizmet veren restoranımız sadece bir restoran değildir, çok daha öte niteliklere sahip bir kuruluştur. Çünkü firma çalışanlarımızın ustalardan garsonlara kadar hepsi halkımızı yakından tanımakta ve onların damak zevkini çok iyi bilmektedir. Ayrıca sürekli görüştüğümüz ahbaplar, dostlar, ilçe sakinleri oldukları içinde kocaman bir aile olduğumuz misafirlerimizi yakından ve çok iyi tanımaktayız. Onların damaklarına hitap eden kebaplar hazırlamak da doğal olarak bizim işimizdir ve bu işteki başarımızı müşterilerimizi tanıyıp onların tercihleri doğrultusunda lezzetler oluşturmaya borçluyuz. Edecan Ocakbaşı olarak kurulduğumuz günden beri ilçemize apayrı bir soluk getirmenin, gerçek anlamda restoranın ne olduğunu göstermenin keyfi ile her geçen gün daha da ileriye doğru gitmekteyiz. Bizleri şımartan da yine müşterilerimizin teveccühleri ve iltifatları olmaktadır. Seneleri devirmenin gayreti ile çıktığımız bu yolda tökezlemeden restoran işletme konusunda iddialı olarak çizgimizden ödün vermemekteyiz. Hem yemeklerimizin lezzeti, hem de firma çalışanları olarak sağladığımız müşteri hoşnutluğu kalitemizin en büyük göstergesidir.
Kuruluşumuz dışında da yemek hizmetlerimiz mevcut olup düğün, davet, etkinlik vs. gibi organizasyonlar için yemek siparişleri almaktayız. Bireysel veya toplu yemek siparişleri konusunda da son derece deneyimli olan ekip arkadaşlarımız binlerce kişilik yemek organizasyonlarının altından alınlarının teri ile kalkma başarısını göstermektedir. Çalışkan ekibimiz ayrıca işlerini büyük bir titizlikle ortaya koymakta ve Edecan Ocakbaşı olarak tüm ekip canla başla müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız. Etlerimiz ilçedeki en iyi kasaplardan temin ettiğimiz günlük taze etlerden sipariş edilmekte olup en lezzetleri etlerin bize ayrılması yönünde kasaplarla işbirliği yapmaktayız. Müşterilerimizin damağının tatlanması en büyük ilkemiz olduğundan en ince ayrıntıları atlamadan bu sektörde başarıyı kovalamaktayız. Kebap çeşitlerinin tamamının yapıldığı restoranımız da ayrıca lahmacun, fırın yemekleri, çorba çeşitleri, garnitürler ve mezeler de mevcuttur. Taş fırın ekmekleri ile servis ettiğimiz kebaplarımızın yanında yayık ayranı olmazsa olmazımızdır. Yemek sonrası yenilecek tatlıları en kaliteli malzemelerle yapılmakta olup gerçek tatlı yemenin keyfi yaşanmaktadır. Acı kahve ikramlarımızla sofralarından memnun kalkan müşterilerimizin bizi tekrar ziyaret etmesi ise çok kısa sürmektedir. Hem muhabbete hem de yemeğe doyarak sofradan kalktıkları için restoran deyince ilçede akla gelen ilk yer bizim kuruluşumuz olmaktadır.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir