Nisan 2, 2016
Edecan Ocakbaşı Reklam
Nisan 2, 2016

Edecan Ocakbaşi

Mustafa Ustanın 30 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesi, Edecan Ocakbaşı ile  şimdi sizlerin hizmetindedir.  Siverek Oçakbaşi kültürüne lezzet, temizlik, güven, dürüstlük ve kalite ile mükemmeliyeti değerleri ile hareket etmiştir.  Edecan Ocakbaşı kazandığı tecrübe ve uzmanlıkla; müşterilerinin damak zevkini bilerek yönelen Edecan Ocakbaşı %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Edecan Ocakbaşı

Lezzet ve damak zevkinin ayrılmaz bir ikili olduğu bilincinde yıllardır değerli müşterilerine en kaliteli yemekleri, kebapları yapan Edecan Ocakbaşı müşterilerine sunmuş olduğu hizmette sınır tanımamaktadır.
Yaptığı kebaplarla adını duyuran ve diğer kebapçılar içinde adı tek geçen firma olma unvanıyla yaptığı yemeklerdeki hijyen kuralları ve kaliteli gıda maddeleri müşterileri arasında adını imparatorluğa taşımaktadır. Kebap denildiğinde lezzet farkındalığıyla müşterilerini saran Edecan Ocakbaşı sağlık kriterlerine uygun olarak yemek üretmektedir.
Kebaplarının bu denli ince detaylarla hazırlanıyor olması, kullanılan etin helal ve sağlıklı koşullarda kesilmiş hayvanların etinden oluşması uzman ustaların elinde kebaplara dönüşürken müşterilerinin damak zevkine doyumsuzluk katmaktadır.
Şanlıurfa dendiği zaman kebaplarının mükemmelliği akla gelmektedir. Edecan Ocakbaşı müşterilerine verdiği değer ile birlikte kebaplarının lezzeti ile tüm ülkede nam salmıştır. Restoran haricinde müşterilerinin siparişlerine de cevap veren Edecan Ocakbaşı, evlere paket servisi ile müşteri potansiyelini artırmaktadır. Kebaplarının hijyen kuralları çerçevesinde temizlik anlayışıyla, kullanılan etin ve gıda maddelerinin taze ve gıda kodeksine uygun olarak seçiliyor oluşu müşterilerini her gün artıran bir potansiyeli ortaya çıkarmıştır.
Çalışanlarının temiz ve titiz olarak kebap ustalarına yardımcı olarak yine müşterilerinden tam not almaktadır.
Çağımızda hilesiz çalışan restoran bulmak neredeyse çok zor hale gelmişken, Edecan Ocakbaşı kebaplarda kullandığı etlerin gıda uygunluk belgesini müşterilerinin görebileceği yerde tutmakta ve kebap için en kaliteli etin alınıp hazırlanma aşamalarını yine müşterilerinin görebileceği camekân dolap içerisinde muhafaza etmektedir. Etin sağlıklı ve lezzetli olarak seçilmiş olması nedeniyle usta kebapçıların ellerinde özenle hazırlanan kebapların tadına doymak neredeyse imkânsız.
Kebapların yanı sıra yemek ve çeşitli tatlıların yapılışında da ehil aşçılar hünerlerini ortaya dökmekte ve restoranın görünüşü adeta yemek cennetini ortaya çıkarmaktadır. Yıllardır müşterilerine üstün hizmet anlayışıyla yemek yapan Edecan Ocakbaşı, adını hızla duyurmaktadır.
Sakatat yemeklerinin yanında beyti kebabı, ali nazik, adana, domatesli, patlıcanlı, sade kebapları kendine has üslubuyla Edecan Ocakbaşı’ndaki kebap ustalarından yemek hem damak zevkinize uygun lezzette bir yemek ayrıca sağlığınıza uygun bir yemek menüsü olarak ta sağlığınızı korumaktadır. Kullanılan gıda maddelerinin özenle seçilmesi, etin ve sebzelerin ahenkle buluşması lezzet yolculuğunun sağlıklı olarak sonuçlanmasına neden olmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetiyle hizmet ağını genişleten Edecan Ocakbaşı mutfağının teknolojik gereksinimlerine uygun modern bir yapıda olmasıyla kebapların çeşitliğindeki kaliteyi artırmaktadır. Evlere servis hizmetiyle istenilen sipariş belirtilen süre içerisinde müşteriye eksiksiz olarak teslim edilmekte ve müşteri memnuniyeti artmaktadır.
Edecan Ocakbaşı, zengin kebap çeşitleriyle müşterilerinin damak zevkine hitap etmektedir. Bilindiği gibi kebabın kalitesinde dikkat edilen hususlar ilk olarak etin helal oluşu, etin sağlıklı oluşu, kebap yapan ustanın hijyen kurallarına uyuyor olması ve ustanın kebap ile bütünleşmiş olması aranmaktadır. Edecan Ocakbaşı sayılan tüm özellikleri bünyesinde barındıran kebap imparatorluğudur. Sağlıklı ve lezzetli kebapların müşterileriyle buluşmasına aracılık eden köklü firma Edecan Oçakbaşı, hizmet kalitesinin zirvede olması nedeniyle en çok aranan kebapçı unvanına sahiptir. Bir telefon kadar yakın olan firma istenilen siparişi hizmet kalitesine uygunluk çerçevesinde zamanında müşterisine ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır.
Kebap ustaları yılların deneyimiyle yaptıkları kebapları bir sanat eseri gibi müşterilerine sunarak hayranlık kazanmaktadır. Kebapların hazırlanma aşamasından pişirilip servis aşamasına kadar her şey büyük bir disiplin ve düzen içerisinde müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.
Yılların lezzet imparatorluğu hizmet standartlarını müşterilerinin damak zevkine göre sürekli genişletmektedir. Kaliteden ödün vermeyen Edecan Ocakbaşı kebap ve yemeklerindeki lezzettin ardında müşterilerinin memnuniyetini görmektedir. Yılların eskimeyen ustalarıyla kebap şahasere dönüşmektedir.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir