Siverek Edecan İletişim

Edecan Siverek
Mayıs 2, 2016
Siverek Edecan Ocakbaşı
Mayıs 2, 2016

Siverek Edecan İletişim

SİVEREK EDECAN İLETİŞİM

Siverek’te kebap Edecan Ocakbaşı’nın işidir ve bu işi bu yörede en iyi yapan kuruluş olarak hep firmamızın ismi geçmektedir. Yemek yemeyi sadece karın doyurmak olarak görmeyen firmamız, bu işin aynı zamanda damaklarda bir atat ve lezzet bırakma işi olduğu bilinciyle hizmetlerine yön vermektedir. O nedenle de hazırladığımız kebaplar zırh adı verilen özel bir alet ile kıyılan etlerden oluşturulmaktadır ve bu etler özel baharat karışımları ile yoğrulup dinlendirildikten sonra ocak başında közlerde pişirilmektedir. Sadece etlerin hazırlanmasında değil, bu kebapların pişirilmesinde de özel teknikler kullanılmakta ve uygulanmaktadır. Etleri hazırlayan ve pişiren ustalarımız ayrı ayrı olup bu işin ehli ustalardır. En az eti hazırlamak kadar büyük bir ustalık isteyen pişirme işinde de ocak başında ustalarımız etlere ayrı bir lezzet vermektedir. Firmamız Siverek Edecan iletişim olarak arandığında telefon numaralarımız mevcuttur. Ayrıca sosyal ağlar üzerinden de firmamıza ulaşmak mümkün olup online işlemler gerçekleştirilmektedir. Ocak başımız Siverek Caddesi üzerinde yer almaktadır ve çok merkezi bir konumdadır. Müşterilerimizin çok kolay bulabileceği ve ulaşabileceği iletişim adresleri ve numaraları üzerinden her zaman hizmet vermekteyiz. Kebaplarımız kadar ilgi gören ve beğenilen mezelerimiz, ikramlarımız ve özel servislerimiz de müşterilerimizden her seferinde tam not almayı başarmıştır. Siverek yöresine ait özel ekmeklerimiz ile servis edilen kebaplarımız özel soslar ve baharatlar eşliğinde hazırlanan salatalar ile servis edilmektedir.


Şanlıurfa deyince akla kebap gelmektedir, ancak bu yörelerde kebap denilince akıllara Edecan gelmektedir. Kebap bizim işimiz olup bu işin inceliklerini bilen kebap ustaları sayesinde ismimiz dört bir tarafta duyulmuştur ve en iyi kebap yapan kuruluş olarak namımız civarda da bilinmektedir. En az kebaplarımız kadar özendiğimiz garnitürlerimiz, ikramlarımız, salatalarımız, yayık ayranımız ve diğer yemeklerimizle ün yapmanın gururunu yaşamaktayız. Yemek sonrası sunulan künefelerimiz de yörede en iyi yapılan künefelerdir. Özel peynirlerle ve tereyağı kullanılarak yapılan künefelerimiz, ustalarımızın ellerinde fevkalade lezzetlere dönüşmektedir. Tatlı keyfiniz bile apayrı olmakta ve damaklarınız künefelerimizle gerçekten tatlanmaktadır. Siverek Edecan iletişim için telefonlarımızı kullanabileceğiniz gibi, e-mail adresimiz ve sosyal ağlarımız üzerinden de bize ulaşmanız mümkündür. Bize ulaşarak yapacağınız randevulardan sonra misafirimiz olarak gördüğünüz değer sizleri son derece memnun edecek biçimdedir. Personellerimiz bu doğrultuda direktiflerle yönlendirilmektedir ve servislerimiz son derece hızlı, edep ve erkân çerçevesindedir.
Teknolojiyi iletişimlerimiz için aracı yaparak müşterilerimizin bize daha rahat ulaşmasını ve mağdur olmamasını hedeflemekteyiz. Bu sayede rezervasyon yaptırarak müşterilerimizin hüsrana uğraması sonucu ile karşılaşmamaktayız. Siverek Edecan iletişim için gerekli tüm çalışmaları yaparak dört bir yandan bizimle iletişim kuracağınız bir ağ oluşturduk. Çünkü firma olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyeti olup ansızın gelen müşterileri geri çevirmekten son derece rahatsızlık duymaktayız. Yemeklerimizin kalitesi, sofralarımızın özeni, servislerimizin hızlılığı kadar önemsediğimiz bir diğer konu da müşterilerimiz ile iletişimimizin sağlıklı olmasıdır. Bunun için müşteri iletişiminde saygı ve müşteri haklılığını ön planda tutarak hizmetlerimize şekil vermekteyiz. Bu anlamda da bugüne kadar aldığımız müşteri iltifatları ile başarılı olduğumuz sonucunu yakalamaktayız. Buraya adım atan her konuğumuzu ticaret mantığı ile karşılamadan onları misafir olarak görmekteyiz ve evimizde misafirlerimizi ağırlar gibi son derece sıcak, samimi, içten tavırlarla konuklarımıza hizmet etmekteyiz. Kebabın lezzet durağı olan Edecan Ocakbaşı, hem Siverek’te hem de civarda her anlamda olumlu izlenimler bıraktığından kuruluşumuz parlak bir ismin gururunu yaşamaktadır. Konuğumuz olmanın onuru ile aramıza katılmanız ile birlikte bunlarda ne kadar haklı olduğumuzu müşterilerimiz de görmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir