Siverek Edecan Ocakbaşı

Siverek Edecan İletişim
Mayıs 2, 2016
Siverek Ocakbaşi
Mayıs 2, 2016

Siverek Edecan Ocakbaşı

siverek-kebabSİVEREK EDECAN OCAKBAŞIsiverek-kebab

Kebap yapmak bir sanattır ve bu işi hakkı ile yapan ustalar ise gerçek bir sanatçıdır. Siverek’te kebap sanatını en iyi icra eden ve bu sanatı yaşatan tek firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kebap ustalarımızın ellerinde gerçek bir şahesere dönüşen kebaplarımız, senelerdir müşterilerimizden tam not almayı başarmıştır ve bu alanda en iyi olduğumuzun ispatı müşterilerimizden gelen iltifatlardır. Gerek yemeklerimizin lezzeti ile gerekse de müşterilerimizi ağırlamamız ile bu alanda en iyi olduğumuz Siverek sınırları içerinde civar yörelerde bilinmektedir. Birinci sınıf kalitede etlerin marine edilip özel olarak baharatlarla yoğrulması ile hazırladığımız kebapların tadının namı Siverek sınırlarına taşmış durumdadır. Sırf bu lezzeti tatmak üzere kilometrelerce öteden gelen konuklarımız Siverek Edecan Ocakbaşı konukseverliği ve lezzetleriyle ağırlanmaktan hep memnun kalmışlardır. Bu memnuniyette kadromuzun usta kebapçılardan ve deneyimli garsonlardan oluşması büyük bir etkendir. Misafirlerimiz için hazırlanan özel menülerde Adana kebap, kuşbaşı kebap, sosyete kebap, patlıcan kebap, domatesli kebap kebaplar arasından özenle seçilerek oluşturulmuş bir menüdür. Tercihini beyaz etten yana kullananlar için oluşturulan tavuk menümüz de mutlak tadılmaya değerdir.
Özel olarak tasarlanan kebap tabaklarımız görsel bir şölen ile müşterilerimizin önce gözünü doyurmaktadır, daha sonra ise ağızda dağılan kebaplarımız ile damaklar adeta bayram etmektedir. Özel yayık ayranı ile bu damak lezzeti ikiye katlanmaktadır. Servislerimizde asla bir aksaklık ya da karışıklık yaşanmamaktadır. Bu alanda en iyi olan garsonlarımız sayesinde hizmet aksaması yaşanmadan yemeklerinizi huzur içerisinde yiyerek memnuniyetle evlerinize dönmektesinizdir. Şirin ilçemizde Siverek Edecan Ocakbaşı var olduğu için hiçbir geceniz yemeksiz geçmemekte ve aile yerlerimizle çocuklarınızı da alıp geleceğiniz sıcak bir ortam sizi beklemektedir. Sosyal ağlar üzerinden de iletişime geçilen firmamızla telefon aracılığı ile de iletişim kurmak mümkündür. Güneydoğu’da önemli bir firma olma yolundaki ilerleyişimizin en büyük kanıtı ismimizin bu kadar duyulmuş olmasında yatmaktadır. Kebap bizim işimizdir ve bu işi sanat olarak görüp o yönde icra etmekteyiz. Yemek sadece karın doyurmak için yapılan bir eylem değildir, aynı zamanda damaklarda kalan bir lezzet olmalıdır ki yemek yemek keyfe dönüşmelidir. Bu keyfi müşterilerine yaşatabilen bir firma olarak işimizi bilinçli olarak yapmaktayız. Bu sanatın icracıları olarak müşterilerimiz ağırlamak n büyük gururumuzdur.
osmanlı-asciSalonumuz son derece bakımlı ve hijyenik olup kuruluşumuzun temizliği asla aksatılmamaktadır. Evinizdeymiş gibi gönül rahatlığı ile oturacağınız sofralar kurmanın gayretinde olan firmamız, titizlikle işleyen bir sisteme sahiptir. Hem kaliteli ürünler kullanarak hem de temizlikte gereken itinayı göstererek müşterilerimizin herhangi bir kuşku taşımasına asla ihtimal verilmemektedir. Kendi mutfağınızda pişmiş gibi güvenle yiyebileceğiniz yemeklerle kurulan sofralarımızda sizleri ağırlamak bizim en büyük onurumuzdur. Gerek ilçeden gerekse de civardan gelen müşterilerimizle gerekli alakayı göstererek verdiğimiz hizmetlerimiz, müşterilerimizin daha sonra bizi tekrar tekrar ziyaret etmelerinde büyük bir başarının göstergesidir. Ekip dayanışması sayesinde oluşturduğumuz bu başarıdan tüm personel büyük bir gurur duymaktadır ve Siverek Edecan Ocakbaşı olarak bu hizmet kalitesi ile yıllara meydan okuma gayretimiz her geçen gün perçinlenerek artmaktadır. Bu yolda ekip arkadaşlarımızın özverisi ve titizliği firmamızın disiplin kuralları arasındadır ve işimizde disiplinin önemini bilerek hizmetlerimizi planlamaktayız. Siverek’te kebabın adresi olan kuruluşumuz, bu işin ustası kebapçılar tarafından yürütülmektedir. Kebaplarımızdaki ve diğer yemeklerdeki lezzetler konuksever tutumlarımızla birleşince ortaya çıkan hizmet bizi diğer kuruluşlardan ayrı bir yere koymaktadır. Kalitemiz ve hizmetimiz en büyük farkımız olup, lezzetlerimiz ise ünümüzün en büyük paydaşıdır.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir