Siverek Edecan Ocakbaşı

Siverek
Nisan 3, 2016
Kebab Edecan Ocakbasi
Nisan 6, 2016

Siverek Edecan Ocakbaşı

Siverek Edecan Oçakbaşı

siverek-edecan-ocakbasi

Özel menüsü ve şık ambiyansı ile lezzet tutkunlarının vazgeçilmez adresi olman ” Edecan Ocakbaşı” 30 yıllık Mustafa ustanın Lezzetli elleri ile hizmet vermektedir. En üst standartlarda hizmet kalitesi, özgün ve geleneksel yemek kültürü ile klasik kebap restoranı anlayışını yıkarak Türk geleneksel mutfağındaki değişimin öncüsü olmaya devam ediyor.  Lezzetli et yemek için vazgeçilmez adres olacak mekanın tatlı menüsü de baştan çıkarıcı. Mustafa Usta Sivirek Oçakbaşı kültürüne kendi lezzetleri ile süslüyor.

Edecan Ocakbaşı‘nın mutfağına giren etleri size sunana kadar geçen yolculuk bu üç kelimeyle özetlenebilir. Özenle seçilmiş etlerimize ek bir katkı yapmamıza, yoğun marinasyonlara, ek soslara gerek yoktur. Fransız ya da Amerikan mutfağını bir kenara bırakır etlerimizi geleneksel yöntemlerle hazırlarız. Kıymamızı satırla çekeriz. Kebaplarımızda rafine olmayan tuz kullanır, meşe kömüründe közlendikten sonra size sunarız.

Mustafa Ustanın 30 yılı aşkın deneyimi ve tecrübesi, Edecan Ocakbaşı ile  şimdi sizlerin hizmetindedir.  Siverek Oçakbaşi kültürüne lezzet, temizlik, güven, dürüstlük ve kalite ile mükemmeliyeti değerleri ile hareket etmiştir.  Edecan Oçakbaşı kazandığı tecrübe ve uzmanlıkla; müşterilerinin damak zevkini bilerek yönelen Edecan Ocakbaşı %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir