Siverek Ocakbaşı İletişim

Edecan Ocakbaşı Siverek
Mayıs 2, 2016
Ocakbaşı Edecan
Mayıs 2, 2016

Siverek Ocakbaşı İletişim

 Siverek Ocakbaşı İletişim

Kebap kültürü ülkemizde hemen her kentte restoran açılmasına vesile olmuş ve bizler de bu vesile ile ilçemizde kebapçılık sektörüne farklı bir nefes, farklı bir renk getirmek amacıyla adım attık. Kurulduğumuz günden beri ilçemizin restoran denilince akla gelen ilk ismi olduk ve müşterilerimizden bu konuda hep olumlu geri dönüşler aldık. Modern anlamda ilçemizde kurulan ilk restoran olmanın gururu ile daha ileri ve daha gelişmiş bir kuruluşa dönüşmek üzere gayretle çalışmalarımıza devam ettik ve bundan sonra da her zaman bu konuda ileriye doğru hamlelerimiz olacaktır. Her ne kadar kebap üzerine kurulu bir firma olsak da menülerimizin zenginliği ile büyük bir kuruluş olduğumuz açıkça görülmektedir. Kebap çeşitlerinin tamamının pişirildiği restoranımızda çorba çeşitleri, fırın yemeklerinin pek çoğu, lahmacun, terbiyeli-terbiyesiz tavuk çeşitleri ve muhakkak tadına bakılması gereken ciğer bulunmaktadır. Bu kadar zengin bir menü sayesinde hiçbir müşterimiz sipariş vermeden kalkmamakta, mutlaka damak zevklerine uygun bir lezzet bularak siparişlerini vermektedir. Firmamız dışarıdan alacağı siparişler için hem sosyal medyayı kullanmaktadır hem de Siverek Ocakbaşı İletişim için sipariş telefon numaralarımız yer almaktadır. Kalabalık organizasyonlardan bireysel siparişlere kadar her türlü siparişleri ananda hazır ederek ve büyük bir özenle hazırlayarak adreslere teslim etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılaşmakta ve işimize daha da hevesle sarılmaktayız.
İlçenin merkezinde kurulu olan restoranımıza her gün onlarca müşteri akın etmektedir. Özellikle ilçemizde görev yapan memurların ilk durağı bizim restoranımız olmaktadır. Buradaki sohbettin ve yemeğin lezzeti ile hem yemeklerini yemektedirler hem de günün yorgunluğunu atarak dinlenmektedirler. Konuksever ilçemizde bu tavrı gördükleri için duydukları memnuniyet ve mutluluğu her fırsatta dile getiren memurlardan bu övgüleri almak başarımızda en büyük göstergedir ve rakiplerimizi geride bıraktığımız anlaşılmaktadır. Siverek Ocakbaşı İletişim için alo servis numaralarımız aranması yeterlidir ve evlere gün içerisinde herhangi bir aksaklık yaşanmadan sipariş teslim etmekteyiz. Bizi tercih etmeleri en büyük mutluluğumuz olmakta ve sadece bizi ziyaret ederek değil, bu şekilde sipariş vererek de bizlere duydukları güveni göstermektedirler. Kısa sürede bu kadar güvenilen, bu kadar çok sevilen ve beğenilen bir mekân olmak için gayretlerimizin boşa çıkmadığını görmek bizleri çok mutlu etmektedir.
Bu güne kadar çizgimizin dışına çıkmadan verdiğimiz hizmetlerin meyveleri müşteri görüşleri olarak bize geri dönmektedir. Müşterilerimiz bir kez geldikten sonra ikinci kez asla başka bir yeri düşünmeden yine bizim restoranımıza gelmekte ve keyif dolu sofralar eşliğinde yemeklerinin tadını çıkarmaktadırlar. İlçemizde tek olmanın verdiği hevesle sosyal platformlar aracılığı ile de daha çok müşteriye ulaşmaya çalışmaktayız. Bunun için Siverek Ocakbaşı eşliğinde iletişim alo servis hatlarımızla da gün boyunca hizmetimizi ilçe sınırları içerisinde her yere taşımaktayız. Kebap pişirmek büyük bir ustalık istemektedir. Etin lezzetli olması kadar usta ve marifetli ellerde pişmesi de çok önemlidir. Ustalarımız bu konuda bizler için en büyük şans olup, restoranımızda en lezzetli kebapları hazırlamaktadırlar. Arkadaş toplantıları, misafir davetleri, kutlamalar gibi organizasyonlar için de yerlerimiz mevcut olup bu anlamda kalabalık misafir gruplarını işin hakkını vererek ağırlamaktayız. Dışarıdan gelenler için de restoranımızdaki yemeklerin lezzeti doyulmaz olmaktadır ve bununla ilgili görüşlerini belirtirken bizleri bu işte ne kadar iyi olduğumuz konusunda şımartmaktadırlar. Temiz ve titiz bir restoranda yemek yemenin verdiği gönül rahatlığı ile, aile yerlerimizin varlığı ile ve restoranımızdaki sükunet ile müşterilerimiz keyif dolu bir yemek yiyerek aramızdan ayrılmaktadırlar.

Edecan Ocakbaşı, Siverek Ocakbaşı, Edecan, Siverek Yemek Sipariş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir